Конференція педагогічних працівників
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid08Kxjrps5Z7qXhsfb2owuttEz284hH6buMFAHrbDc6Sxe5VFmjHSnAAxhodhPCCPfl&id=100002523119259 30 серпня на базі Тернівського ліцею відбулася конференція педагогічних працівників нашої громади. Обговорили різні питання, позаймалися з психологом та взяли участь у педагогічному квесті. Було дуже весело та незабутньо. Готові вриватись у новий навчальний рік.